Sündmused

R 20.05 Tantratants

19:00 Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn, sissepääs E, II korrus

Tule Tantratantsule 20.mai algusega kell 19.00 Taiji klubisse. Tantsime kevade soojaks ja armastuse südamesse!

Peale pisukest vahet, kus nii Margus kui Kristina vedi jõudu kogusid jätkame Tantratantsuga täiel hool ja veelgi võimsamalt kui varem! Kuigi maailmas valitseb agressioon ja totaalne segadus, börs kukub kolinal, energiahinnad on laes ja Hiina suurlinnad lukus - Tantratants jätkab. Jätkab selleks, et anda Sulle võimalus ennast välja elada ja endasse vaadata, tulla tagasi elu põhiväärtuste juurde ja saada kontakti iseendaga. Defineerida endale, et mis on tegelikkus ja mis on  illusioon.

Läbi kehaliste praktikate ja tantsu saame kontakti enda füüsisega ja baasenergiakeskustega. Läbi paaris ja grupiharjutuste loome ühenduse, läbi meditatsiooni leiame iseend.

Osaledes tantratantsu sündmusel on Sul võimalus tunnetada iseennast ja õppida tundma nii ennast kui oma kaaslasi, elada välja kehasse ja hinge kogunenud pinged ning tunda ennast tõeliselt vabalt, armastuses ja hoitult.

Eelnev kogemus ei ole vajalik. Ühine meiega olenemata soost ja vanusest. Tule üksi, koos partneriga või kogu sõpruskonnaga.

Palun registreeri ennast allpool, et teaksime Sinuga arvestada

Osaluspanus 20eur, paarile 35eur.

Loome ühiselt ja armastuses!

Teekonnal saadavad Margus Sarmet ja Kristina Paškevicius

 

Tantratants toetab Eesti Tantra Festivali 14.-17. juuli  2022 Laitse Graniitvillas. Vaata lähemalt www.tantrafest.ee  ja osta pilet siit!

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learn2love.org – avameelselt armastusest 

 

Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn, sissepääs E, II korrus