Sündmused

L 21.04 Kakaotseremoonia

19:00 Viljandi Joogakeskus Pikk 2c Viljandi

Kakaotseremoonia on iidne šamanistlik tehnika, kus paludes abi Kakaotaime Vaimult avad ja avardad oma südant, saad kontakti iseendaga ja suudad ennast otse südamest ja ilma filtriteta väljendada. See on tee iseendasse, oma sügavamate soovida, ihade ja tõelise armastuse juurde. Kesk-Ameerika pärismaalased pidasid Kakaod jumalate toiduks ja igavese nooruse eliksiiriks, sama mida Indias kutsuti Soma. 

Tseremoonial kasutame orgaanilist toorkakaod, mida maitsestame ja ergastame erinevate vürtsidega, nii joogi maitsestamise eesmärgil kui ka selleks, et joogi mõju oleks kiirem ja võimsam. Kakao avab õrnalt südametšakra ja loob uusi võimalusi isiklikuks ja suhete sisekaemusteks. Oled avatum ja see võimaldab näha oma elu hoopis erineva vaatenurga alt. 

Kakao sisaldab üle 300 toit-ja toimeaine, magneesiumit, suures koguses rauda, ​​omega-6, C vitamiini, kroomi, mikroelemente, tsinki ja vaske ja veel palju muud. Kakao tõstab tavapäraselt meie serotoniini taset, mis aitab kogeda heaolutunnet, vähendada depressiooni ja tõsta libiidot.

Kakaotseremoonia on aega taotlusteks ja avanemiseks. Tule, avalda ja võimesta oma taotlused! Kui lubad, siis Kakao lükkab käima kogu sinu organismi, et koos kevadega ärkaksid armastusele.

Ettevalmistuseks: Püüa vältida teeini ja kofeiini sisaldavate jookide joomist tseremoonia päeval, veel parem paar päeva varemgi. Ära söö vähemalt 3 tundi enne tseremooniat, parem kui oled kogu päeva toitunud vaid kergelt (nt puuviljadest).

Alustame 19.00, sündmuse kestvus ca 2,5 tundi. Palun tule kohale 10 minutit varem.
Vahetusenergiaks: 20eur, paarile 35 euri.

Kakaotseremoonial näitavad teed ja hoiavad ruumi Margus Sarmet ja Kristiina Saul.

Palun anna oma tulekust teada allpool registreerudes, et teaksime Sinuga arvestada ja Sulle kakaod varuda!

Viljandi Joogakeskus Pikk 2c Viljandi