Sündmused

E 28.05 "Helesinine esmaspäev"

10:00 Urban Yogini Õnne Laboratoorium / Telliskivi 60 Tallinn, ON-Maja II korrus

Esmaspäevahommikune võimlemine naistele

Häälestus eelseisvaks nädalaks.

Esmaspäeviti kell 10- 11.30 Urban Yogini Õnne Laboratoorium / Telliskivi 60, ON-Maja II korrus

Tundi viib läbi Kristina Paškevicius

See hommikuvõimlemine või häälestus nädalaks on inspireeritud šamanistlikust tantsutraditsioonist, viie rütmi tantsust, tantristlikust maailmavaatest, Hiina võitluskunstidest ja minu enda kehekümneaastasest liikumisõpetaja ja loodusterapeudi praktikast ja kogemustest.

Oleme kehastunud siia planeedile Maa just nendesse kehadesse, mis meil parasjagu on ja kogu meie tarkus, andekus, olemus väljendub läbi selle keha. Seega on olulin oma kehaga hästi läbi saada, teda tunda, hoida, armastada. Leida igas hetkes oma unikaalne olemise viis, oma rütm, jõud ja ühendus. Ja seda me nendel esmaspäevahommikutel teemegi, kuulatame iseennast ja teeme endale pai.

Võtame teadlikult kontakti oma kehaga, kuulame tema vajadusi, tema igatsusi, anname talle võimaluse eneseväljenduseks, õpime teadlikult alistuma ja olema alandlik iseenda ja elu ees, liikuma kergelt ja anname endale võimaluse kontakti saada oma sügavama sisemise tarkuse, jõu, puhtuse ja iluga.

Praktilise poole pealt kasutame tunnis tantsu, enesemassaaži, hääleharjutusi, wushu Sholini kogu keha harjutustekompleksi, jõuharjutusi, venitusi ja kindlasti igas tunnis midagi, mis hõlmab naiste teemasid: vaagnapõhja, emakat, munasarju, ilu:)

Riietu mugavalt. Osalus 10€, neli esmaspäeva ehk kuutasu 37€

Kirjuta: kristina.pashkevicius@gmail.com

Helista: +372 5205255

Urban Yogini Õnne Laboratoorium / Telliskivi 60 Tallinn, ON-Maja II korrus