Sündmused

R 07.12 Tantratants

18:30 TAO Keskus, Rotermann 2, Tallinn

Jõuludeeelne Tantratants saab olema mõnusalt soe, magusalt lõhnav, kõvasti kallistav ja kosmosesse lennutav. Just selline nagu üks äge tanrist vajab. Kui väljas on külm ja kõle siis südames hõõgub tuli mis soojendab hinge ja keha! Tule tatratantsule ja sest Tanatratants on segu ekstaatilisest tantsust läbipõimitult erinevate tantristlikke, joogilike ja šamanistlikke harjutuste ja praktikatega.

Tantratantsu sündmustel julgustame ja toetame tantsimist, kui kõige vanemat ja loomulikumat eneseväljendamise viis, otse südamest ja ilma hinnanguteta. Sündmuse teises pooles teeme erinevaid ülendavaid ja energiaid liikuma panevaid tantristlikke harjutusi nii personaalselt, paaris-, kui ka grupiharjutustena. Osaledes tantratantsu sündmusel saad võimaluse tunnetada iseennast ja õppida tundma nii ennast kui oma kaaslasi, elada välja kahasse ja hinge kogunenud pinged ning tunda ennast tõeliselt vabalt, armastuses ja hoitult. Seejuures avaneb Sul võimalus avastada ja arendada endas uusi energiaid ja selle liikuma panemise võimalusi.

Eelnev kogemus ei ole vajalik. Ühine meiega olenemata soost ja vanusest. Tule üksi, koos partneriga või kogu sõpruskonnaga, registreeri ennast allpool vormil, et teaksime Sinuga arvestada.

 Energiavahetuseks võta kaasa 20eur, paarile 35eur sularahas.

Loome ühiselt ja armastuses!

Teekonnal saadavad Margus Sarmet ja Kristina Paškevicius

TAO Keskus, Rotermann 2, Tallinn