Sündmused

R 22.02 Tantratants

18:30 Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn

Kas oled märganud juba tilkuvat räästast? Minu maja ühe nurga taga on lumi juba vedi sulanud!? Ükspäev oli õhus isegi vedi kevade lõhna ja tuul oli soe…! Paar päeva on taevas kohe päris Päike olnud!

Kõik need märgid soojendad südant, äratavad meele panevad hinge tantsima! Tule vara-varakevadisele tantratantsule sellel reedel 22.02. Taiji klubis algusega 18.30. Ja alustamegi kohe 18.30 tantrapraktikatega…. Tantsida jõuame ka hiljem :D, seega ära hiline!

Uurime koos, mis sellest vara-varakevadest välja meelitada annab, kindel on aga see, et palju mõnusaid sõpru on koos ja armastus tõuseb Taiji klubi kõrge laeni ka kõrgemalegi veel.

Kõik koos hoolitseme selle eest, et hoiaksid kontakti iseendaga ja kui juba iseendaga, siis kuhu see kontakt teistegagi jääb. Genereerime ja sublimeerime, eks ikka nii nagu meil juba kombeks saanud on. Tule ja naudi, tule üksi, koos sõbraga või kogu pundiga.

Seega kanna mõnusaid õhku läbilaskvaid riideid, millega on hea tantsida ja maas püherdada, tantsime ja mediteerime paljajalu.
Haara vahetusenergiaks kaasa 20euri sulas, paare peale on vahetusenergia 35eur, väike näks ja tee on hinna sees.

Sündmuse kestvus ca 4 tundi.
Kui sa varem käinud ei oleja ja ei tea kus Taiji klubi asub, siis vaata siit järele https://www.taijiklubi.ee/kontakt/

Palun registreeri ennast allpool, et teaksime sind oodata!

Kohtume juba reedel

Margus Sarmet ja Kristina Paškevicius

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learnt2love.org – avameelselt armastusest 

Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn